Złote gody w Kazimierzu

Pary jubilatów zostały odznaczone medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznanymi przez prezydenta Bronisława Komorowskiego, które w jego imieniu wręczał burmistrz Grzegorz Dunia. Kazimierz Dolny noclegi zaprasza.

Tę wzruszającą uroczystość, zorganizowaną w hotelu SARP, uświetnił występ zespołu ludowego „Kazimierz” pod kierownictwem Moniki Kubiś-Arbuz. Burmistrz Grzegorz Dunia i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Grażyna Bieniek skierowali do Jubilatów serdeczne gratulacje i życzenia, cytując słowa piosenki Marka Grechuty „Tyle razem dróg przebytych, tyle ścieżek wydeptanych…”. Wszyscy obecni odśpiewali „Sto lat”, był szampan i oczywiście łzy wzruszenia. Po części oficjalnej, pary Jubilatów zostały zaproszone na poczęstunek. Przy stole były wspomnienia i długie wspólne biesiadowanie ze śpiewem. Patrząc na świetną formę Pań i Panów, trudno było doliczyć się tych lat, które już za nimi.

Szanownym Jubilatom, także tym, którzy nie mogli przybyć na uroczystość, życzymy wielu wspólnych lat w zdrowiu oraz kolejnych takich jubileuszy noclegi Kazimierz Dolny!