XXI Studencki Obóz Sportowo-Rekreacyjny

Klub Sportowy AZS Politechnika Wrocławska organizuje dla wszystkich tegorocznych maturzystów i absolwentów, w wieku studenckim, (I LO we Wrocławiu) Obóz Sportowo-Rekreacyjny Wilkasy.  Warto spędzić 10 wypasionych dni na Mazurach. Cena obozu obejmuje wszystkie przygotowane atrakcje oraz nieograniczony dostęp do zaplecza sportowego COSA AZS Wilkasy.  Mazury noclegi zapraszają.

Wilkasy to legendarny Obóz, na którym każda godzina wypełniona jest przeróżnymi atrakcjami. W tym roku są to m.in.: fabularna gra nocna, tęczowa olimpiada, bieg patrolowy, ślizg na klacie, impreza przebierana i wieczorek zapoznawczy.

Oferta Obozu zawiera także zajęcia z jazdy konnej, windsurfingu i tańca z wykwalifikowanymi instruktorami oraz całodniowy rejs po mazurskich jeziorach.

Uczestnicy do swojej dyspozycji otrzymują jedną z najlepszych baz sportowo-rekreacyjnych w kraju – COSA AZS Wilkasy nad jeziorem Niegocin. Na terenie ośrodka znajdują się: boiska do koszykówki, siatkówki plażowej, piłki nożnej, korty tenisowe i wielofunkcyjna hala sportowa. Ponadto bez ograniczeń można korzystać z: żaglówek, kajaków, sprzętu do windsurfingu, rowerów górskich i wodnych.