Góry Stołowe

Skalne Miasto

Zapraszamy wszystkich którzy marzą o wspaniałym wypoczynku w okolicach przepięknych gór stołowych. Góry stołowe noclegi  oferują wspaniałą bazę noclegową, zimą jest to wspaniała baza noclegowa dla amatorów nart. Góry Stołowe noclegi,  pokoje  posiadające własną łazienkę, telewizor, możliwość zorganizowania imprez.  Noclegi Polanica Zdrój położone jest w malowniczej okolicy przy ścianie lasu. W pobliżu znajdują się liczne trasy turystyczne dla amatorów pieszych wycieczek jak i rowerowych. Niedaleko znajdują się słynne przepięknie rozmieszczone „skalne grzyby”, które naprawdę warto zobaczyć.
Niedaleko znajduje się miejscowość Karłówskąd można udać się na Strzeliniec jak i też słynne „Błędne Skały”.
Noclegi Kudowa Zdrój wspaniała  baza noclegowa   blisko Parku Zdrojowego oraz Pijalni Wód Mineralnych i basenu krytego Aqa Park. W pobliżu restauracje, bary, blisko do Zieleńca , najlepszego kurortu narciarskiego na Dolnym Śląsku, a także do rezerwatu Gór Stołowych,  Szczeliniec Wielki, Błędne Skały, Fort Karola i Skalne Grzyby. Blisko także jest do Czech Noclegi Kudowa Zdrój rewelacyjne warunki oraz  miły wypoczynek.
Noclegi Polanica Zdrój to wypoczynek  w cichej i spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie lasu, na wzgórzu, skąd rozpościera się panorama Polanicy .
Serdecznie zapraszamy
Atrakcje miejscowości:
-Park Zdrojowy W Polanicy Zdrój
-Pijalnia Wód Mineralnych
-Ruchoma Szopka
-Skansen
-Muzeum Zabawek
-Góry Stołowe
-Park linowy
-Szczeliniec Wielki
-Błędne Skały
-Źródełko Maryi
-Wypoczynek
-Aqua Park, baseny
-Szlaki turystyczne
-Trasy rowerowe, piesze
-Wspinaczka w PNGS
-Paintball Traper
-Park Narodowy GS
-ZOO Safari  Czechy
-Adrszpach Czechy